info
عکس دبستان شهید آوینی
category

دبستان شهید آوینی اصفهان

درباره‌ی دبستان شهید آوینی

دبستان شهید آوینی (مدرسه) در اصفهان و خیابان احمد آباد، فاضل واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع شهر دیجیتال و همچنین دندانپزشکی تبسم ، موسسه فرهنگی قرآن و عترت بینه، شهر دیجیتال اصفهان، پیتزا راک و چلوکبابی همت قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مدارس خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد دبستان شهید آوینی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  هاشمی
  چهارشنبه 27 مهر ماه 1401

  دبستان پسرانه دوره دوم، دولتی، در ناحیه4 اصفهان. ازبهترین مدارس ناحیه است.


سایر مدارس که در محدوده دبستان شهید آوینی واقع شده‌اند:

 • دبیرستان دوره اول پسرانه باقرالعلوم
  بزرگمهر، بین حسن هراتیان و نیک روش
 • هنرستان ملی پوشان
  صغیر اصفهانی، شهرام، شهید رسول صغیرا
 • دبیرستان غیردولتی کبریا
  بزرگمهر، مبارزان غربی، بین سپاهان و نوری
 • دبیرستان متوسطه غیردولتی دخترانه معراج اندیشه
  بزرگمهر، مبارزان غربی، بین سپاهان و نوری
 • دبستان دخترانه باقر العلوم 1
  بزرگمهر، حسن هراتیان، مطهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط داوود مرادی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبستان شهید آوینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبستان شهید آوینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبستان شهید آوینی ندارد.
  neshan logo