info
عکس ایستگاه اتوبوس فروزانفر
category

ایستگاه اتوبوس فروزانفر محله کوی نصر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فروزانفر

ایستگاه اتوبوس فروزانفر (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی نصر تهران و بزرگراه جلال آل احمد واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله کوی نصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نصر و همچنین کلینیک پرندگان سیمرغ، مدرن یدک گیشا، داروخانه شبانه روزی جلال آل احمد، کافه دی و پارسا گشت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فروزانفر تهران

ایستگاه اتوبوس فروزانفر تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله کوی نصر پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه جلال آل احمد قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فروزانفر تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو شهرک آزمایش در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس نصر قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس فروزانفر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فروزانفر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کیان
  بزرگراه حکیم، کوی نصر، بین کارگری و یوسفی
 • ایستگاه اتوبوس جلال ال احمد
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری، تقاطع کریمان
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بزرگراه حکیم، کوی نصر، بین بیست و چهارم و قمیان
 • ایستگاه اتوبوس کوی نصر
  بزرگراه حکیم، کوی نصر، بین یوسفی و ایزدی
 • ایستگاه اتوبوس مرزداران
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فروزانفر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فروزانفر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فروزانفر ندارد.
  neshan logo