info
عکس لوازم یدکی خودرو اکرمی
category

لوازم یدکی خودرو اکرمی محله اروند، مشهد

لوازم یدکی خودرو
5.0
4 رای

درباره‌ی لوازم یدکی خودرو اکرمی

لوازم یدکی خودرو اکرمی (لوازم یدکی خودرو) در محله اروند مشهد و بلوار حر واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج لوازم یدکی خودرو در محله اروند مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه 131 (بنزین و گازوئیل) سازگار، مرکز تلفن توحید، مرکز خدمات جامع سلامت امام علی(ع)، آتش نشانی رجا و تعمیرگاه تخصصی گیربکس زرین قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو خوب این منطقه می‌باشد.
سایر فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو که در محدوده لوازم یدکی خودرو اکرمی واقع شده‌اند:

 • لوازم یدکی
  بلوار حر، حر56
 • لوازم یدکی الغدیر
  بلوار حر، بین حر 30 و اروند
 • لوازم یدکی پرسپولیس
  بلوار حر، بین حر42 و 44
 • لوازم یدکی خودرو
  بلوار حر، حر 36
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 07 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم یدکی خودرو اکرمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 07 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم یدکی خودرو اکرمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم یدکی خودرو اکرمی ندارد.
  neshan logo