عکس افق کوروش
مشاهده در نقشه نشان
category

افق کوروش (محله کشاورز غربی، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، جمالزاده، نادری

موقعیت افق کوروش در محله کشاورز غربی تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

افق کوروش (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله کشاورز غربی تهران و خیابان نادری واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه زنجیره‌ای در محله کشاورز غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و خانه موزه دکتر شریعتی و همچنین مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر، داروخانه شبانه روزی فارابی، سفره خانه سنتی عود، فروشگاه کارتریجستان و اتحادیه سازمانهای حمل و نقل همگانی کشور قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای خوب این منطقه می‌باشد.


درباره فروشگاه افق کوروش

فروشگاه افق کوروش در شهر تهران، محله کشاورز غربی و خیابان نادری قرار دارد. فروشگاه افق کوروش یکی از فروشگاه‌های خوب محله کشاورز غربی به حساب می‌آید. فروشگاه هنزا، فروشگاه7 و فروشگاه رفاه فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.


چطور به فروشگاه افق کوروش برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه افق کوروش می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پرچم قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه افق کوروش ایستگاه مترو مدافعان سلامت نیز قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه افق کوروش رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه افق کوروش را با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، جمالزاده، نادری

وب‌سایت رسمی: okcs.com


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده افق کوروش واقع شده‌اند:

 • فروشگاه هنزا
  کارگر شمالی، فرصت شیرازی، بین جمالزاده و فرخنده
 • فروشگاه7
  بزرگراه شهید چمران، باقرخان، فرزین
 • فروشگاه رفاه
  کارگر شمالی، نصرت
 • اسنپ اکسپرس نصرت
  کارگر شمالی، نصرت، بین باغ نو و ممتازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا شیاسی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی افق کوروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد افق کوروش

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   رضا رضایی
   پنجشنبه 04 فروردین ماه 1401

   خوب عالی باتخفیف قیمت هاش عالی

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد افق کوروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه افق کوروش ندارد.
  neshan logo