info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه صدرا 1
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه صدرا 1 محله ورزشگاه آزادی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه صدرا 1

ایستگاه اتوبوس مدرسه صدرا 1 (ایستگاه اتوبوس) در محله ورزشگاه آزادی تهران و خیابان حسن یزدانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله ورزشگاه آزادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اعصاب و روان ایرانیان، خانه موزه شهید مهدی پور و مرکز خرید صدرا و همچنین خشکشویی چشمه، صدرا پرینتر، پوشاک کودک و نوجوان شکوه زندگی، شرکت آسیا ردیاب و کافه مادام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه صدرا 1 تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه صدرا 1 تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله ورزشگاه آزادی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس حسن یزدانی است. ایستگاه اتوبوس مدرسه صدرا 1 تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی صدرا تاکسی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه صدرا 1 تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه صدرا 1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام رضا
  دهکده المپیک، زیبادشت، بین شهید مختومقلی فراغی و مرودشت
 • ایستگاه اتوبوس املاک پارسه
  بزرگراه شهید همت، دهکده المپیک، بین مرودشت و تفرشی
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم
  دهکده المپیک، زیبادشت، نرسیده به میدان لاله
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه امام علی
  هوانیروز، بین پینار و شهید مروتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه صدرا 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه صدرا 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه صدرا 1 ندارد.
  neshan logo