info
عکس خمیرمایه فریمان محمد فلفلیان
category

خمیرمایه فریمان محمد فلفلیان اصفهان

بازار و مرکز خرید
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خمیرمایه فریمان محمد فلفلیان

خمیرمایه فریمان محمد فلفلیان (بازار و مرکز خرید) در اصفهان و خیابان جهاد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کیان و همچنین فروشگاه انرژی، استخر آرامان اصفهان، رستوران کبابی و بریانی یاس، دبیرستان آیت الله بهجت (ره) و اقامتگاه سنتی درجه یک آریو قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده خمیرمایه فریمان محمد فلفلیان واقع شده‌اند:

 • برق پارسه
  (2.5)
  طالقانی، تقاطع بزرگزاد
 • مقداد
  (5.0)
  مقداد، بین گلها و شادمان
 • مجتمع تجاری کیان
  (4.4)
  خرازی، شهید حاجی باقر اصفهانی
 • پاساژ کوثر
  (3.4)
  طالقانی، بین آیت الله کاشانی و شریف
 • بازار بزرگ کامپیوتر اصفهان
  (4.4)
  طالقانی، بین شریف و پیروز
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mhmhassank (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 18 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خمیرمایه فریمان محمد فلفلیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 18 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خمیرمایه فریمان محمد فلفلیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خمیرمایه فریمان محمد فلفلیان ندارد.
  neshan logo