info
عکس آبمیوه و بستنی
category

آبمیوه و بستنی محله خیابان دانشگاه، اراک

بستنی و آبمیوه فروشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آبمیوه و بستنی

آبمیوه و بستنی (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله خیابان دانشگاه اراک و خیابان دستغیب واقع شده است. این مکان یکی از چهار آبمیوه و بستنی در محله خیابان دانشگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دهکده بازی و باتیس و همچنین فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه، مدرسه دخترانه سما، فروشگاه ستاره ها البسه کودک ونوجوان، Cafe Veniz (کافه ونیز) و گلفروشی نرگس قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده آبمیوه و بستنی واقع شده‌اند:

 • آبمیوه و بستنی ملت
  (3.0)
  شهیدان رجایی - هپکو، مهری
 • آبمیوه بستنی سن استیشن
  (3.0)
  بلوار قدس، نرسیده به کیانزاد
 • بستنی فروشی میهن
  (5.0)
  دانشگاه، قیام
 • فالوده بستنی اقا رضا
  (3.5)
  دانشگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آبمیوه و بستنی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آبمیوه و بستنی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آبمیوه و بستنی ندارد.
  neshan logo