info
عکس خانه کودک باروشه
category

خانه کودک باروشه محله نازی آباد، تهران

مرکز تفریحی و سرگرمی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خانه کودک باروشه

خانه کودک باروشه ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله نازی آباد تهران و خیابان بابایی واقع شده است. این مکان یکی از پنج تفریح و سرگرمی در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مدائن و همچنین مسجد سید الشهدا، پیتزا فانوس، رستوران زیتون، سرای سنتی گل یخ و جزیره گوشت قرار گرفته است.
سایر مراکز سرگرمی که در محدوده خانه کودک باروشه واقع شده‌اند:

 • کلوپ بازی های کامپیوتری جوکر
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی، بابایی، بین خزاعی پور و کاشی پور
 • سرزمین فینگلی ها
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین رنجبر و بدلی گیوی
 • باشگاه بیلیارد جورابلو
  (4.7)
  بلوار شهید رجایی، ناصر، ندایی، بلوک 12
 • گیم نت
  (4.0)
  بزرگراه بعثت، پرستویی، همدانی، بین دوازده متری محتشم کاشانی و جوان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خانه کودک باروشه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خانه کودک باروشه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خانه کودک باروشه ندارد.
  neshan logo