info
عکس ایستگاه اتوبوس فروشگاه کشاورزی
category

ایستگاه اتوبوس فروشگاه کشاورزی محله ولنجک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فروشگاه کشاورزی

ایستگاه اتوبوس فروشگاه کشاورزی (ایستگاه اتوبوس) در محله ولنجک تهران و بزرگراه شهید چمران، شیراز، فضل الله واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله ولنجک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آیت الله طالقانی تهران و مرکز خرید بلوط و همچنین سازمان حفظ نباتات کشور، سالن اجلاس سران، کافه رستوران فرسکا، سوپر مارکت کشاورزی و روغن پورقمصر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فروشگاه کشاورزی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس فروشگاه کشاورزی تهران است که در محله ولنجک قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید چمران، شیراز، فضل الله واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فروشگاه کشاورزی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین آژانس گلستان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فروشگاه کشاورزی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فروشگاه کشاورزی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یاسمن
  بزرگراه شهید چمران، کرمی، دانشجو، بین کودک یار و یاسمن پنجم
 • ایستگاه اتوبوس شهید جلالوند
  بزرگراه شهید چمران، کرمی، درکه
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی
  بزرگراه شهید چمران، کرمی، دانشجو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فروشگاه کشاورزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فروشگاه کشاورزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فروشگاه کشاورزی ندارد.
  neshan logo