info
عکس اراک همراه
category

اراک همراه محله ابوذر، اراک

درباره‌ی اراک همراه

اراک همراه (فروشگاه) در محله ابوذر اراک و بلوار امام خمینی واقع شده است. این فروشگاه یکی از یازده فروشگاه در محله ابوذر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ طلا و همچنین مسجد ساعت، فروشگاه رایانک، رستوران سمیعی، مجتمع تجاری خاتم و ایستگاه امام قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده اراک همراه واقع شده‌اند:

 • کادویی هرمان
  خیابان شهید رجایی، 17 شهریور، بین مسجد و پشتاره
 • mabnatelecom-fcp
  خیابان شهید رجایی، لقمان
 • مزون عروس شب دیدار
  خیابان شهید رجایی، 17 شهریور
 • دخانیات دی
  محسنی، عمار یاسر، بین کیهان و حاج ملا فتحعلی
 • فروشگاه هفت
  شهید بهشتی، عدالت - عضد، بین عضد 1 و 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط توکلی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اراک همراه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اراک همراه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اراک همراه ندارد.
  neshan logo