info
عکس ایستگاه اتوبوس سرسبز
category

ایستگاه اتوبوس سرسبز محله شهرک آزمایش، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سرسبز

ایستگاه اتوبوس سرسبز (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک آزمایش تهران و خیابان مرزداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک آزمایش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران کایزن، داروخانه شبانه روزی دکتر پاس بین، پیتزا کایزن، کلینیک دامپزشکی آرشید و آجر نما نسوز - آجرنسوز - آجرنما پلاک قراقی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو مرزداران، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سرسبز تهران

ایستگاه اتوبوس سرسبز تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهرک آزمایش قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس مرزداران، بین تات و مطهری است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سرسبز تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو مرزداران است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شهریار واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سرسبز تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سرسبز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جلال ال احمد
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری، تقاطع کریمان
 • ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله
  مرزداران
 • ایستگاه اتوبوس نگین
  بزرگراه جلال آل احمد، کریمان
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  مرزداران، نرسیده به پورجعفری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سرسبز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سرسبز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سرسبز ندارد.
  neshan logo