info
عکس بانک گردشگری
category

بانک گردشگری محله ولیعصر، تبریز

درباره‌ی بانک گردشگری

بانک گردشگری (بانک) در محله ولیعصر تبریز و خیابان فلکه مخابرات، مخابرات واقع شده است. این مکان یکی از چهل و نه بانک در محله ولیعصر تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید میلاد نور ولیعصر و همچنین آژانس مسافربری آذر گشت ملکی، آموزشگاه زبان چیت سازان، باقلوای لذت سنتر، کافه مانیا و کلینیک دامپزشکی پت لند قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک گردشگری تبریز

بانک گردشگری تبریز را می‌توانید در شهر تبریز، محله ولیعصر پیدا کنید. شما می‌توانید با شماره تلفن بانک گردشگری تبریز 04133297341 تماس بگیرید و اطلاعات موردنیاز خود را به دست بیاورید. بانک گردشگری تبریز از بانک‌های خوب محله ولیعصر است. بانک‌های دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند، بانک توسعه تعاون ، بانک سپه ( مهراقتصاد سابق ) و بانک سینا هستند. این بانک از طریق خودپرداز هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک گردشگری تبریز برویم؟

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. ایستگاه اتوبوس ملکی تبریزی، نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک گردشگری تبریز می‌باشد.

اپلیکیشن نشان بهترین مسیر رسیدن به این بانک را به شما نشان می‌دهد. البته اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که شما می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. به یاد داشته باشید اگر برای انجام کاری به بانک گردشگری تبریز مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک گردشگری تبریز را در ادامه می‌بینید. در محدوده این بانک خودپردازها و بانک‌های دیگری نیز وجود دارند که در ادامه فهرست آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک گردشگری واقع شده‌اند:

 • بانک توسعه تعاون
  بزرگراه بسیج
 • بانک سپه ( مهراقتصاد سابق )
  معلم، بزرگراه بسیج
 • بانک سینا
  بزرگراه بسیج، ابراهیمی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Reza Kahdo (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک گردشگری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک گردشگری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک گردشگری ندارد.
  neshan logo