info
عکس سوپر مارکت فتحی
category

سوپر مارکت فتحی (محله سلسبیل شمالی، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت فتحی

موقعیت سوپر مارکت فتحی در محله سلسبیل شمالی تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

سوپر مارکت فتحی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله سلسبیل شمالی تهران و خیابان آذربایجان غربی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و نه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله سلسبیل شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهریار و نور و استیج دانیال و همچنین پمپ بنزین آذربایجان، آتلیه و استودیو عکاسی خوشه، درمانگاه دندانپزشکی شبانه روزی بهراد، کافه ایران زمین و مسجد حضرت علی (ع) قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مواد غذایی خوب این منطقه می‌باشد.سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت فتحی واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت مترو نواب
  نواب صفوی، آذربایجان غربی
 • سوپر مارکت گل طوس
  یادگار امام، زارع، طوس، بین فرجی و اسدی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اسماعیل قربانی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 02 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت فتحی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  سوپر مارکت فتحی هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: شنبه 02 اردیبهشت ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد سوپر مارکت فتحی

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   دلباخته نشان
   شنبه 02 اردیبهشت ماه 1402

   سوپر مارکت خیلی خوبی هست و همه چیز هم دارد.

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت فتحی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت فتحی ندارد.
  neshan logo