info
عکس ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي
category

ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان رباط واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دفتر فنی ادیب و همچنین شیرینی هانی، ویدئو کلوپ حافظ، مهمانپذیر و اسکان مسافر هانی، بانک ملی و اداره مالیات و دارایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي اصفهان

ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله تیران پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در رباط، بین جباری و غدیر واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی دوستی شقایق هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، رباط، بین جباری و غدیر
ثبت نظر و تصویر
neshan logo