info
عکس ایستگاه اتوبوس کاظمی
category

ایستگاه اتوبوس کاظمی محله باغ فردوس، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کاظمی

ایستگاه اتوبوس کاظمی (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ فردوس تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله باغ فردوس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی فان تایم، عمارت باغ فردوس، موزه تماشاگه زمان و مجتمع تجاری ارگ و همچنین جایگاه اختصاصی 139، رستوران شمشیری، قهوه لمیز، سفارت استرالیا و موسسه فرهنگی هنری کارنامه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کاظمی تهران

ایستگاه اتوبوس کاظمی تهران در شهر تهران، محله باغ فردوس و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ولیعصر، بین سلمک و افراز بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کاظمی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کاظمی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کاظمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مترو تجریش
  شهرداری، بین صدف و مینو
 • ایستگاه اتوبوس همایونی
  ولیعصر، بین قرنی و نصیبی
 • ایستگاه اتوبوس فرمانداری
  ولیعصر، پسیان، مقدس اردبیلی، بین شادیانه و حیدری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کاظمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کاظمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کاظمی ندارد.
  neshan logo