info
عکس ایستگاه اتوبوس سیاحتگر
category

ایستگاه اتوبوس سیاحتگر محله آبیاری، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سیاحتگر

ایستگاه اتوبوس سیاحتگر (ایستگاه اتوبوس) در محله آبیاری شیراز و بلوار بهشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله آبیاری شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ریحانه و همچنین مسجد سیاحتگر، چایخانه نخل طلایی، کافه دیزی، گروه صنعتی اقبالی (درب و پنجره یک جداره و دو جداره) و آش کاکو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سیاحتگر شیراز

ایستگاه اتوبوس سیاحتگر شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله آبیاری قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار بهشتی، بین بهشتی 28 و قدمگاه قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس سیاحتگر شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو امیرکبیر نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تاکسی سرویس را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سیاحتگر شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سیاحتگر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان بهار
  بهار، 13
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه مشیر نو
  شوریده شیرازی، بهار
 • ایستگاه اتوبوس سنقری
  بلوار بعثت، بین 12 بعثت و 14 بعثت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سیاحتگر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سیاحتگر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سیاحتگر ندارد.
  neshan logo