info
عکس ایستگاه اتوبوس یاسمن
category

ایستگاه اتوبوس یاسمن محله ولنجک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس یاسمن

ایستگاه اتوبوس یاسمن (ایستگاه اتوبوس) در محله ولنجک تهران و خیابان دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله ولنجک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار ولنجک و همچنین شیرینی فروشی لادن، کافه رستوران 88، تهیه غذای میزبان، مجتمع قضایی خانواده شماره 2 تهران و معاونت آموزشی دانشگاه شهید بهشتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس یاسمن تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس یاسمن تهران، شهر تهران، محله ولنجک است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، بین کودک یار و یاسمن پنجم واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس یاسمن تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس پارس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس یاسمن تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده یاسمن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه کشاورزی
  بزرگراه شهید چمران، شیراز، فضل الله
 • ایستگاه اتوبوس هفدهم
  دانشجو، بین امیرآبادی و میدان البرز
 • ایستگاه اتوبوس شاه حسینی
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، درکه
 • ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس
  دانشجو، بین اقاقیا و باغ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس یاسمن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس یاسمن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس یاسمن ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، بین کودک یار و یاسمن پنجم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo