info
عکس خانه احزاب ایران
category

خانه احزاب ایران محله سنگلج، تهران

اداره و سازمان دولتی

درباره‌ی خانه احزاب ایران

خانه احزاب ایران (اداره و سازمان دولتی) در محله سنگلج تهران و خیابان داداش زاده واقع شده است. این اداره یکی از بیست و هشت اداره و سازمان دولتی در محله سنگلج تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک شهر و حمیدیان مال و همچنین تماشاخانه سنگلج، چلو کباب مردم دار، لوستر تندیس، سوغاتی و شیرینی آزالیای تبریز و هتل شاه خراسان قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده خانه احزاب ایران واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Reza-P (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خانه احزاب ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد خانه احزاب ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خانه احزاب ایران ندارد.
neshan logo