info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه خلدبرین
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه خلدبرین محله هوابرد، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه خلدبرین

ایستگاه اتوبوس چهار راه خلدبرین (ایستگاه اتوبوس) در محله هوابرد شیراز و بلوار بعثت واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله هوابرد شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کلید سازی شبانه روزی، پیتزا اکسیژن، اتوسرویس شهر روغن، آرایشگاه مردانه دامون و کافه لیونا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه خلدبرین شیراز

در شهر شیراز، محله هوابرد ، ایستگاه اتوبوس چهار راه خلدبرین شیراز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار بعثت، بین 11 و 9 بعثت واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهار راه خلدبرین شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی تلفنی نیلوفر آبی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهار راه خلدبرین شیراز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه خلدبرین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سینما سعدی
  قصردشت، بین قصردشت 17 و 19
 • ایستگاه اتوبوس عفیف آباد
  بلوار بهشتی، قصردشت
 • ایستگاه اتوبوس هدایت
  خیابان ملاصدرا، بین خیابان هدایت و 5 ملاصدرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه خلدبرین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه خلدبرین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه خلدبرین ندارد.
  neshan logo