عکس باغ پرندگان
category

باغ پرندگان (تبریز)

باغ وحش
2.0
1 رای
استان آذربایجان شرقی تبریز استان آذربایجان شرقی، تبریز، تله کابین یولو - مسیر تله کابین

موقعیت باغ پرندگان تبریز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تبریز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

باغ پرندگان (باغ وحش) در تبریز و تله کابین یولو - مسیر تله کابین واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه تله کابین تبریز، فست فود عینالی و سرویس بهداشتی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان آذربایجان شرقی، تبریز، تله کابین یولو - مسیر تله کابین


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد وثوق (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باغ پرندگان تبریز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

جاهای مکان محل های دیدنی خزندگان وحشی باغ وحش پرندگان جانوران جانورگاه

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد باغ پرندگان تبریز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باغ پرندگان تبریز ندارد.