عکس رستوران جوادی
مشاهده در نقشه نشان
این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.
category

رستوران جوادی (محله شهید فرامرز عباسی، مشهد)

رستوران
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 36

موقعیت رستوران جوادی در محله شهید فرامرز عباسی مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

رستوران جوادی (رستوران) در محله شهید فرامرز عباسی مشهد و خیابان فرامرز عباسی 36 واقع شده است. این رستوران یکی از نه رستوران در محله شهید فرامرز عباسی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه شهر آجری (لگوسیتی) و کیان سنتر 2 و همچنین کترینگ و فست فود جوادی، آموزشگاه خیاطی شیک پوشان، کافه سنجاب، جواهری علی چی و ایستگاه آتش نشانی شماره ۴۳ قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران جوادی

برای رفتن به این رستوران در‌ شهرمشهد باید به آدرس بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 36 واقع در محله شهید فرامرز عباسی بروید.

در محله شهید فرامرز عباسی، رستوران جوادی را می‌توان یکی از رستوران‌های محبوب به شمار آورد. رستوران‌های معروف دیگری در اطراف این رستوران هستند که از میان آن‌ها می‌توان به رستوران درباری، فود کورت 21، رستوران خاتم، رستوران مهدی و رستوران و کترینگ ته چین اشاره کرد. همچنین کافی شاپ باران، کافه بیرون بر اونیک و کافه شب از جمله محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌هایی هستند که در نزدیکی رستوران جوادی و در محله شهید فرامرز عباسی قرار دارند.

چطور به رستوران جوادی برویم؟

با اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین راه رسیدن به رستوران جوادی را انتخاب کنید و اوقات خوشی در آنجا داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری را هم می‌توانید ببینید. راه‌های رسیدن به این مکان از طریق وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران در مورد کیفیت این رستوران و البته مکان‌ها و دسترسی‌های دیگری در اطراف آن، مواردی هستند که شما می‌توانید در اپلیکیشن نشان ببینید.

در نزدیکی رستوران جوادی، ایستگاه مترو و اتوبوس قرار دارد و دیگر نیاز نیست نگران جای پارک یا ترافیک آن محله باشید. ایستگاه اتوبوس آموزگار 13 نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوسی است که در اطراف رستوران جوادی می‌باشد.

آدرس دقیق و اطلاعات این رستوران را می‌توانید در ادامه ببینید. در صورتی که به رستوران جوادی رفتید، فراموش نکنید که حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط MSK (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 17 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران جوادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

رستوران غذا غذاخوری

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 17 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران جوادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران جوادی ندارد.
neshan logo