info
عکس حیات مارکت
category

حیات مارکت (محله کوثر، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای

درباره‌ی حیات مارکت

حیات مارکت (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله کوثر تهران و خیابان هفده شهریور واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه زنجیره‌ای در محله کوثر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای گمنام و مجتمع تجاری خراسان و همچنین مجموعه ورزشی شهید پناهی، بیمه ایران شعبه میدان خراسان، داروخانه شبانه روزی مهرگان، تولیدی پوشاک قوامی و فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی پارادیس قرار گرفته است.

درباره فروشگاه حیات مارکت تهران

فروشگاه حیات مارکت تهران در شهر تهران، محله کوثر، واقع شده است. فروشگاه حیات مارکت تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله کوثر است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش، فروشگاه ویوان و فروشگاه دیلی مارکت فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه حیات مارکت تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه حیات مارکت تهران را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس لب خط قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه حیات مارکت تهران نیز ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور است. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه حیات مارکت تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. در ادامه می‌توانید عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه حیات مارکت تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده حیات مارکت واقع شده‌اند:

 • فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش
  قیام، سعیدی، بین کمال پور و فتحعلی زاده
 • فروشگاه ویوان
  شوش، 17 شهریور، بین تکلی و زینلی
 • فروشگاه دیلی مارکت
  خاوران، خراسان، بین سیدی و یحیوی
 • فروشگاه تخفیفی هفت شعبه عارف ۱۲۶۶
  (4.0)
  قیام، 17 شهریور، بین صفا و محسن حسینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجتبی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی حیات مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد حیات مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه حیات مارکت ندارد.
  neshan logo