info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام (محله جماران، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام در محله جماران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام (ایستگاه اتوبوس) در محله جماران تهران و خیابان جماران واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله جماران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ادونچر کندو، بیمارستان فرهنگیان باهنر، خانه موزه آیت الله هاشمی رفسنجانی، چنار جماران و جم سنتر و همچنین رستوران مرشد شعبه نیاوران، تالار قصر عقیق، قنادی سوییت بلیس، هایپر استار و داروخانه شبانه روزی طهماسیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام

ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام را می‌توانید در شهر تهران، محله جماران خیابان جماران پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در باهنر، جماران، بین مهر و دوم واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس هدف را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه یادگار امام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قنات
  باهنر، تقاطع ناطقیان
 • ایستگاه اتوبوس شهروند فرمانیه
  لواسانی، بین صادقی و آقایی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه یاسر
  باهنر، بین راد و یاسر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام ندارد.
  neshan logo