info
عکس ایستگاه اتوبوس پازوکی
category

ایستگاه اتوبوس پازوکی محله دهقان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پازوکی

ایستگاه اتوبوس پازوکی (ایستگاه اتوبوس) در محله دهقان تهران و خیابان پازوکی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله دهقان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و فروش تاکسی و همچنین لوله بازکنی شبانه روزی الوند، شرکت آرایشی بهداشتی بیتا بهدیس، مسجد رضوان، دبیرستان دخترانه زهره بنیانیان و قالیشویی شمال شهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پازوکی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پازوکی تهران، شهر تهران، محله دهقان است. این ایستگاه اتوبوس در مدنی، پازوکی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پازوکی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید مدنی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین آژانس شقایق کد۲۹۷ را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پازوکی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پازوکی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دماوند
  دماوند، محمودی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه سبلان
  مدنی، بین سرباز و فتاحی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پازوکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پازوکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پازوکی ندارد.
  neshan logo