info
عکس پاساژ مادر
category

پاساژ مادر محله درختی، تهران

بازار و مرکز خرید
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پاساژ مادر

پاساژ مادر (بازار و مرکز خرید) در محله درختی تهران و خیابان درختی واقع شده است. این مجتمع یکی از نه بازار و مرکز خرید در محله درختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید اریکه ایرانیان و همچنین بستنی و آبمیوه مسعود، آشپزخانه صفا، ساندویچ هفت چنار، کافه Middle و کوادکوپتر سایما قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ مادر واقع شده‌اند:

 • پاساژ افق
  فرحزادی، مطهری
 • مجموعه پوستردیواری ویوال
  فرحزادی، ابراهیمی، ده متری، بین مطهری و گلستان دوم
 • مرکز خرید مریم
  (5.0)
  فرحزادی، مطهری، بین شانزده متری یکم و بنفشه
 • بازار اعضا
  (2.0)
  فرحزادی، بهاران یکم، بین شکوفان دوم و شکوفان یکم
 • پاساژ مطهری
  (3.0)
  فرحزادی، ابراهیمی، ده متری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ha_med (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 09 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ مادر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 09 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ مادر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ مادر ندارد.
  neshan logo