info
عکس ایستگاه مترو ميدان حرعکس ایستگاه مترو ميدان حرعکس ایستگاه مترو ميدان حرعکس ایستگاه مترو ميدان حر
category

ایستگاه مترو ميدان حر (محله حر، تهران)

ایستگاه مترو

درباره‌ی ایستگاه مترو ميدان حر

موقعیت ایستگاه مترو ميدان حر در محله حر تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه مترو ميدان حر (ایستگاه مترو) در محله حر تهران و پاستور، دانشگاه جنگ، بین میدان دانشگاه جنگ و آژیده واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله حر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه تیمورتاش (موزه دانشگاه جنگ) و مرکز خرید gyalan و همچنین آموزشگاه رانندگی نامجو، باشگاه ورزشی شهید فلاحی، دبیرستان شهید کدخدایی دوره اول، سرای محله میدان حر و ایستگاه مترو ميدان حر قرار گرفته است.سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده ميدان حر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو ميدان حر
  (4.2)
  پاستور، دانشگاه جنگ، بین میدان دانشگاه جنگ و آژیده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 06 خرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو ميدان حر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه مترو متروی قطار شهری

  آخرین بروزرسانی: شنبه 06 خرداد ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو ميدان حر

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   Reza-P
   سه شنبه 08 فروردین ماه 1402

   ایستگاه خلوت و خوبیه

  • avatar
   ,,, ʕ•ᴥ•ʔ ,,,
   شنبه 29 بهمن ماه 1401

   ایستگاه متروی میدان حر، یکی از ایستگاه‌های متروی تهران است که در نزدیکی میدان حر و در تقاطع خیابان دانشگاه جنگ و خیابان پاستور تهران قرار دارد. این ایستگاه در خط دو مترو تهران واقع شده‌است.

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو ميدان حر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو ميدان حر ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، پاستور، دانشگاه جنگ، بین میدان دانشگاه جنگ و آژیده
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo