info
عکس ایستگاه مترو میدان حرعکس ایستگاه مترو میدان حرعکس ایستگاه مترو میدان حر
category

ایستگاه مترو میدان حر محله حر، تهران

ایستگاه مترو

درباره‌ی ایستگاه مترو میدان حر

ایستگاه مترو میدان حر (ایستگاه مترو) در محله حر تهران و خیابان کارگر جنوبی، دانشگاه جنگ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه تیمورتاش (موزه دانشگاه جنگ) و همچنین آموزشگاه رانندگی نامجو، دبیرستان شهید کدخدایی دوره اول، سرای محله میدان حر، سوپر مارکت رها و باشگاه ورزشی شهید فلاحی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو میدان حر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  هادی امیری
  شنبه 04 فروردین ماه 1403

  ایستگاه متروی میدان حر، یکی از ایستگاه‌های متروی تهران است که در نزدیکی میدان حر با فاصله حدود ۶۰۰ متر و در تقاطع خیابان دانشگاه جنگ و خیابان پاستور تهران قرار دارد. این ایستگاه در خط دو مترو تهران واقع شده‌است. ایستگاه مترو میدان حر در میدان حر تهران و در خیابان کمالی خیابان دانشگاه جنگ واقع شده است. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند مجتمع تجاری مهستان و مرکز واکسیناسیون سلامت جامعه شهری فرمانفرمانیان و داروخانه شبانه روزی 29 فروردین و شهر فرش | شعبه میدان حر و آش نیکو صفت قرار گرفته است. نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس مترو حر می‌باشد

  3
 • avatar
  ,,, ʕ•ᴥ•ʔ ,,,
  شنبه 29 بهمن ماه 1401

  ایستگاه متروی میدان حر، یکی از ایستگاه‌های متروی تهران است که در نزدیکی میدان حر و در تقاطع خیابان دانشگاه جنگ و خیابان پاستور تهران قرار دارد. این ایستگاه در خط دو مترو تهران واقع شده‌است.

  1
 • avatar
  Reza-P
  سه شنبه 08 فروردین ماه 1402

  ایستگاه خلوت و خوبیه

  1

سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده میدان حر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو رودکی
  (4.5)
  بزرگراه نواب صفوی، امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 08 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو میدان حر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 08 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو میدان حر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو میدان حر ندارد.
  neshan logo