info
عکس پست فوق توزیع حافظ
category

پست فوق توزیع حافظ محله مسعودیه، تهران

اداره و سازمان دولتی
5.0
1 رای

درباره‌ی پست فوق توزیع حافظ

پست فوق توزیع حافظ (اداره و سازمان دولتی) در محله مسعودیه تهران و بزرگراه امام رضا، مالی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این اداره یکی از شش اداره و سازمان دولتی در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پنج شنبه بازار مسعودیه و همچنین برق و انژکتور خودرو ابوالفضل، فیلتر فروشی انواع خودرو صادق زاده، مجتمع تجاری شفق، فروشگاه پخش پیچ و نانوایی لواشی قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده پست فوق توزیع حافظ واقع شده‌اند:

 • سرای محله رضویه
  بزرگراه امام رضا، خیابان امام سجاد، انیسی، مدرسه
 • مددسرا خاوران
  بزرگراه نجفی رستگار، بزرگراه امام رضا
 • مخابرات منطقه 3 شهید مشهدی مهدی
  (1.0)
  بزرگراه امام رضا
 • مخابرات مشهدی مهدی
  (1.9)
  بزرگراه امام رضا، مشهدی مهدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پست فوق توزیع حافظ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پست فوق توزیع حافظ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پست فوق توزیع حافظ ندارد.
  neshan logo