info
عکس هایمارت - فروشگاه فروشگاه سعید
category

هایمارت - فروشگاه فروشگاه سعید (محله طیب، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هایمارت - فروشگاه فروشگاه سعید

هایمارت - فروشگاه فروشگاه سعید (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله طیب تهران و خیابان برادران مالکی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شانزده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله طیب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شهدای گمنام، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای گمنام و مجتمع تجاری خراسان و همچنین چلو کبابی خان بابا، بیمه ایران شعبه میدان خراسان، داروخانه شبانه روزی مهرگان، تولیدی پوشاک قوامی و فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی پارادیس قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هایمارت - فروشگاه فروشگاه سعید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد هایمارت - فروشگاه فروشگاه سعید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هایمارت - فروشگاه فروشگاه سعید ندارد.
neshan logo