info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع ولایت
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع ولایت محله سوهانک، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع ولایت

ایستگاه اتوبوس مجتمع ولایت (ایستگاه اتوبوس) در محله سوهانک تهران و خیابان خندان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله سوهانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع پلاتینیوم و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی (مجتمع ولایت)، دانشکده اقتصاد و حسابداری - دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی، مسجد جامع نور ولایت، بوستان مروارید و اتاقک نگهبانی پلیس ناجا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع ولایت تهران

در شهر تهران، محله سوهانک ، ایستگاه اتوبوس مجتمع ولایت تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در ارتش، شهید سوهانی، خندان، بین یاس و میدان سوهانی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس مجتمع ولایت تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو قائم قرار دارد. آژانس ارغوان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع ولایت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه اهل بیت
  ارتش، بین ابوذر و گلها
 • ایستگاه اتوبوس ابوذر
  بزرگراه ارتش
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای لویزان
  بزرگراه ارتش، نرسیده به شاه مرادی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد قائم آل محمد
  بزرگراه ارتش، گلها، مهرآسا، بین سنبل و گل یخ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع ولایت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع ولایت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع ولایت ندارد.
  neshan logo