info
عکس پارکینگ مترو جوانمرد قصاب
category

پارکینگ مترو جوانمرد قصاب محله جوانمرد قصاب، ری

درباره‌ی پارکینگ مترو جوانمرد قصاب

پارکینگ مترو جوانمرد قصاب (پارکینگ) در محله جوانمرد قصاب ری و بلوار دستواره واقع شده است. این مکان یکی از چهار پارکینگ در محله جوانمرد قصاب ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی خانواده و چهارشنبه بازار و همچنین اداره آب و فاضلاب، پایانه اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب و ایستگاه اتوبوس پایانه مترو جوانمرد قصاب قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از پارکینگ‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد پارکینگ مترو جوانمرد قصاب

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  spy
  سه شنبه 13 اردیبهشت ماه 1401

  خوبه مکانش

  3
 • avatar
  آرش سبزواری
  جمعه 18 آذر ماه 1401

  پارکینگ بزرگ و خوبی است.

  3
 • avatar
  کریمی
  شنبه 10 تیر ماه 1402

  پارکینگ شبانه روزی خوبیه.


سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ مترو جوانمرد قصاب واقع شده‌اند:

 • پارکینگ پارک ۱۳ آبان
  بلوار سیزده آبان، رضا عنایتی
 • پارکینگ
  بلوار سیزده آبان
 • پارکینگ جوانمرد قصاب
  کمیل، رضاییان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رهگذر (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 14 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ مترو جوانمرد قصاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 14 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ مترو جوانمرد قصاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ مترو جوانمرد قصاب ندارد.
  neshan logo