عکس پارکینگ مترو جوانمرد قصاب
category

پارکینگ مترو جوانمرد قصاب (محله جوانمرد قصاب، تهران)

پارکینگ
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار دستواره، بعد از میدان مادر

موقعیت پارکینگ مترو جوانمرد قصاب در محله جوانمرد قصاب تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پارکینگ مترو جوانمرد قصاب (پارکینگ) در محله جوانمرد قصاب ری و بلوار دستواره واقع شده است. این مکان یکی از سه پارکینگ در محله جوانمرد قصاب ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی خانواده و همچنین اداره آب و فاضلاب، ایستگاه اتوبوس پایانه مترو جوانمرد قصاب و پایانه اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار دستواره، بعد از میدان مادر


سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ مترو جوانمرد قصاب واقع شده‌اند:

 • پارکینگ
  (5.0)
  بلوار دستواره
 • پارکینگ
  بلوار سیزده آبان، بین رضازاده و رضا عنایتی
 • پارکینگ پارک ۱۳ آبان
  بلوار سیزده آبان، بین محمد عربی و رضا عنایتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رهگذر (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ مترو جوانمرد قصاب تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  پارکینگ مترو جوانمرد قصاب خودرو جایگاه عمومی پارکینگ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد پارکینگ مترو جوانمرد قصاب

  • avatar
   spy (شهریار سطح ۳) سه شنبه 13 اردیبهشت ماه 1401

   خوبه مکانش

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ مترو جوانمرد قصاب تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ مترو جوانمرد قصاب تهران ندارد.