category نانوایی امیر (خمینی شهر)

نانوایی
استان اصفهان خمینی شهر استان اصفهان، خمینی شهر، حسین فهمیده، نرسیده به نگارستان

موقعیت نانوایی امیر خمینی شهر را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در خمینی شهر را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

نانوایی امیر (نانوایی) در خمینی شهر و خیابان حسین فهمیده واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد 14 معصوم، شیرینی یلدا، دفتر خدمات ارتباطی، فروشگاه یاس و صنایع الومینیوم کاظمی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، خمینی شهر، حسین فهمیده، نرسیده به نگارستان


سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی امیر واقع شده‌اند:

 • نانوایی سبوس دارمحمود
  (2.0)
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، 31
 • نانوایی سنگکی
  (5.0)
  امیرکبیر، بین رضایی 88 و شرکت قالی
 • نانوایی سنگک سنتی برکت
  (4.0)
  طالقانی، 13
 • نانوایی رضا
  امیرکبیر، 126
 • نانوایی سبوسدار گودرزیان
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، 31
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط @h@d50 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 26 بهمن ماه 1400 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی امیر خمینی شهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  نانوایی امیر نانوایی نان

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 26 بهمن ماه 1400
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی امیر خمینی شهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی امیر خمینی شهر ندارد.