info
عکس ایستگاه اتوبوس چهاردهم
category

ایستگاه اتوبوس چهاردهم محله باشگاه نفت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهاردهم

ایستگاه اتوبوس چهاردهم (ایستگاه اتوبوس) در محله باشگاه نفت تهران و خیابان تهرانسر واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله باشگاه نفت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی شادلند و پاساژ رحیمیان و همچنین فست فود باران، آرایشگاه الی، مطب دکتر عباس قاسمی، فروشگاه پلاسکو تهرانسر و پاساژ رضا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهاردهم تهران

ایستگاه اتوبوس چهاردهم تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله باشگاه نفت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در تهرانسر، بین نهم و شهید درودیان قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهاردهم تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس صدف را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهاردهم تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهاردهم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس طالبی
  شاهد، طالبی، بین رضایی 39 و سی و پنجم
 • ایستگاه اتوبوس پایانه استقلال تخلیه
  بزرگراه لشگری، شانزدهم، یکم، چهاردهم
 • ایستگاه اتوبوس استقلال
  شاهد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهاردهم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهاردهم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهاردهم ندارد.
  neshan logo