info
عکس بوستان دستواره
category

بوستان دستواره محله جوانمرد قصاب، ری

درباره‌ی بوستان دستواره

بوستان دستواره (پارک) در محله جوانمرد قصاب ری و بلوار شهید رجایی، اکرم واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این بوستان یکی از بیست بوستان در محله جوانمرد قصاب ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چهارشنبه بازار و همچنین کافی‌نت تکتا، مشاور املاک میثم، مسجد امام زین العابدین، موتورسازی ابریشمی و پوشاک رضا نارنجی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این بوستان به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان دستواره ری

بوستان دستواره ری را می‌توانید در محله جوانمرد قصاب شهر ری پیدا کنید. برای رفتن به این پارک باید به آدرس دقیق استان تهران، ری، بلوار شهید رجایی، اکرم بروید. بوستان دستواره ری یکی از بهترین مکان‌های تفریحی محله جوانمرد قصاب است. از میان فست فودها و رستوران‌های خوبی که در اطراف این پارک هستند، می‌توانیم به رستوران لیالی لبنان، شاورما سان وی، رستوران حرم حضرت عبدالعظیم (ع)، فلافل قاسم، اغذیه جوادین و رستوران برکات لیالی لبناناشاره کنیم. مراکز تفریحی دیگری هم در محدوده بوستان دستواره ری قرار دارند که می‌توان از میان آن‌ها به پردیس سینمایی راگا، چشمه علی و پارک مدرس اشاره کرد.

چطور به بوستان دستواره ری برویم؟

شما می‌‌توانید برای کاهش آلودگی هوا، برای رفتن به این پارک از حمل‌و‌نقل عمومی استفاده کنید. یکی از ایستگاه‌های اتوبوس در نزدیکی بوستان دستواره ری، ایستگاه اتوبوس الهیه است. ایستگاه مترو جوانمرد قصاب هم در نزدیکی این پارک قرار دارد. اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این پارک را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. نقشه نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً اطلاعاتی مثل لوکیشن دقیق بوستان دستواره ری روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این مکان روی نشان قابل مشاهده است.

در ادامه، می‌توانید تصاویر این پارک را مشاهده کنید. ما آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان دستواره ری را هم با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا به‌راحتی به این مکان بروید. اگر شما هم به این پارک سری زدید، حتماً نظرتان را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده بوستان دستواره واقع شده‌اند:

 • بوستان شهدا مرکزی
  فدائیان اسلام، غیبی، شهدا
 • بوستان پردیس
  رجایی، بی نظیر
 • پارک جامع
  بلوار شهید رجایی، نعمتی
 • پارک نماز
  بلوار دستواره
 • بوستان نماز
  بلوار دستواره، جودتی، محمودی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 10 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان دستواره اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 10 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان دستواره در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان دستواره ندارد.
  neshan logo