info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه حافظ
category

ایستگاه اتوبوس سه راه حافظ محله محتشم، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه حافظ

ایستگاه اتوبوس سه راه حافظ (ایستگاه اتوبوس) در محله محتشم رشت و خیابان مرزمحله واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله محتشم رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک محتشم، مرکز آموزشی و درمانی پورسینا، عمارت کلاه فرنگی، موزه رشتی دوزی و چهارفصل و همچنین اندیشه سبز خزر، اداره کل بیمه سلامت استان گیلان، پیتزا شهر شب، بیمارستان توتونکاران و بیمه دانا شعبه مرکز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه حافظ رشت

ایستگاه اتوبوس سه راه حافظ رشت در شهر رشت، محله محتشم و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار نامجو، بلوار حافظ است. برای دسترسی به نقاط مختلف رشت، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سه راه حافظ رشت عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی تلفنی رفاه گشت هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سه راه حافظ رشت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه حافظ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اداره برق
  بلوار لاکان، بین برازنده و میدان گاز
 • ایستگاه اتوبوس آزادگان
  آزادگان، بین شهید معاف و اهدای خون
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع نیایش
  نامجو، بین سعید و رامیزا
 • ایستگاه اتوبوس جهاد دانشگاهی
  نامجو، بین فرخی و دانشگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه حافظ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه حافظ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه حافظ ندارد.
  neshan logo