info
عکس ایستگاه مترو ترمینال جنوب
category

ایستگاه مترو ترمینال جنوب محله باغ آذری، تهران

ایستگاه مترو

درباره‌ی ایستگاه مترو ترمینال جنوب

ایستگاه مترو ترمینال جنوب (ایستگاه مترو) در محله باغ آذری تهران و بلوار شهید رجایی، عباسی، اسفندیاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله باغ آذری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایانه تاکسی مترو ترمینال جنوب، شرکت زمرد پیشرو، پارکینگ ترمینال جنوب، ورودی مترو ایستگاه ترمینال جنوب و شرکت مسافر بری سلیم سفر قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو ترمینال جنوب

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 05 اسفند ماه 1402

  عالی


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده ترمینال جنوب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو شوش
  (4.6)
  بزرگراه بعثت، رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 02 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو ترمینال جنوب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 02 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو ترمینال جنوب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو ترمینال جنوب ندارد.
  neshan logo