info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک آزمایش
category

ایستگاه اتوبوس شهرک آزمایش محله پردیسان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک آزمایش

ایستگاه اتوبوس شهرک آزمایش (ایستگاه اتوبوس) در محله پردیسان تهران و خیابان مرزداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله پردیسان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت PMPiran، ستاد فرماندهی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا، مرکز همایش های نورالرضا، مجموعه فرهنگی ورزشی سروش و فروشگاه آجر قزاقی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک آزمایش تهران

ایستگاه اتوبوس شهرک آزمایش تهران در شهر تهران، محله پردیسان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در مرزداران، بین یاس و 25متری آزمایش واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرک آزمایش تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهرک آزمایش است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس شهریار قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرک آزمایش تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک آزمایش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حسینیه
  بزرگراه جلال آل احمد
 • ایستگاه اتوبوس آفتاب
  مرزداران، البرز، بین هوشمند وزیری و سپهر دهم
 • ایستگاه اتوبوس صدف
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری، شوریده
 • ایستگاه اتوبوس نارون
  مرزداران، بین البرز و آریا فر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک آزمایش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک آزمایش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک آزمایش ندارد.
  neshan logo