info
عکس ارزان کده
category

ارزان کده محله آذربایجان، تهران

درباره‌ی ارزان کده

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ارزان کده (فروشگاه) در محله آذربایجان تهران و خیابان کارگر جنوبی واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و سه فروشگاه در محله آذربایجان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی بوسکو ماتو صبا مال و همچنین گل های زعیم، داروخانه شبانه‌روزی 29 فروردین نزاجا، پمپ بنزین ۱۳۸ (حر)، آب هویج بستنی مؤذنی و میدان حر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو میدان حر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شاهی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 27 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ارزان کده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 27 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ارزان کده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ارزان کده ندارد.
location استان تهران، تهران، کارگر جنوبی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری ارزان کده

شنبه 10:00 تا 16:00
یک‌شنبه 10:00 تا 16:00
دوشنبه 10:00 تا 16:00
سه‌شنبه 10:00 تا 16:00
چهارشنبه 10:00 تا 16:00
پنج‌شنبه 10:00 تا 16:00
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo