info
عکس مجتمع تجاری شعبانی
category

مجتمع تجاری شعبانی محله شریعتی، اراک

بازار و مرکز خرید
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع تجاری شعبانی

مجتمع تجاری شعبانی (بازار و مرکز خرید) در محله شریعتی اراک و خیابان پل شهدای مدافع حرم، شریعتی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مجتمع یکی از دو بازار و مرکز خرید در محله شریعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هایپر پروتئین آویتا، شیرینی سرای شکوفه، صابری، کافه انس و دفتر پیشخوان دولت 1012 قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع تجاری شعبانی واقع شده‌اند:

 • پاساژ الماس
  (3.0)
  خیابان شهید بهشتی، عمار
 • فریشاه بی بی لند
  (4.0)
  خیابان شهید بهشتی، پاسارگاد
 • مرکز تجاری یاسمن
  (2.0)
  خیابان شهید بهشتی، سمیه
 • پاساژ بیژن
  (4.5)
  خیابان شهید بهشتی، شکرایی
 • پاساژ سجاد
  (3.2)
  خیابان شهید بهشتی، حاج آقا شمس، بین آیت الله امامی و تیکران
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اقایی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری شعبانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری شعبانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری شعبانی ندارد.
  neshan logo