info
عکس دوچرخه پارکاب
category

دوچرخه پارکاب محله انتقال خون، یزد

درباره‌ی دوچرخه پارکاب

دوچرخه پارکاب (فروشگاه دوچرخه) در محله انتقال خون یزد و خیابان کمیل واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کابینت احمدرضا و همچنین فروشگاه ابزار میلاد، مسجد ائمه بقیع، نانوایی لواش، پوشاک ارغوان و لبنیات محلی کمیل قرار گرفته است.

درباره فروشگاه دوچرخه پارکاب یزد

فروشگاه دوچرخه پارکاب یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله انتقال خون و پیدا کنید. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن +989138506970 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه دوچرخه پارکاب یزد یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله انتقال خون است. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به فروشگاه دوچرخه فتح آبادی اشاره کرد.

چطور به فروشگاه دوچرخه پارکاب یزد برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه دوچرخه پارکاب یزد می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کلنیک بهبود قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه دوچرخه پارکاب یزد مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه دوچرخه پارکاب یزد را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌ها و مراکز خدمات دوچرخه که در محدوده دوچرخه پارکاب واقع شده‌اند:

 • فروشگاه دوچرخه فتح آبادی
  خیابان تیمسار فلاحی، بین بلوار جهاد و میدان ابوذر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یاوری (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دوچرخه پارکاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دوچرخه پارکاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دوچرخه پارکاب ندارد.
  neshan logo