info
عکس ایستگاه اتوبوس نماز جمعه
category

ایستگاه اتوبوس نماز جمعه اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نماز جمعه

ایستگاه اتوبوس نماز جمعه (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان سعادت آباد (آزادگان)، مصلی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هایپرلند و مرکز تفریحی گردشگری ایران زمین و همچنین غذای ایمان، پلیس - 10، شرکت مهندسی هورخش تجارت آیریک، فیزیوتراپی فیزیورادان و باشگاه شطرنج امیرکبیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نماز جمعه اصفهان

در شهر اصفهان، محله مصلی ، ایستگاه اتوبوس نماز جمعه اصفهان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در سعادت آباد (آزادگان)، مصلی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نماز جمعه اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو آزادی است. تاکسی تلفنی ایناز هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نماز جمعه اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نماز جمعه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دکتر شریعتی
  چهار باغ بالا، بین ناز و شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای چهارباغ بالا
  چهار باغ بالا، بین نسترن و شهید حجت الله رئیسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نماز جمعه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نماز جمعه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نماز جمعه ندارد.
  neshan logo