info
عکس ایستگاه اتوبوس پاسداران
category

ایستگاه اتوبوس پاسداران محله چرخاب، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پاسداران

ایستگاه اتوبوس پاسداران (ایستگاه اتوبوس) در محله چرخاب اصفهان و خیابان کمال اسماعیل واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله چرخاب اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند جزیره بازی و پاساژ سپاهان و همچنین صاحب نیوز، فروشگاه مدادرنگی، بانک مسکن (مدیریت شعب استان اصفهان)، قرارگاه سیدالشهدا و سه راه کاشی کاری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پاسداران اصفهان

ایستگاه اتوبوس پاسداران اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله چرخاب قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در کمال اسماعیل، بین شهید غرضی و شهید حسینی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پاسداران اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو انقلاب قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ساسان کد ۱ قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پاسداران اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پاسداران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اورژانس
  نظر شرقی، بین چهار باغ بالا و نرگس
 • ایستگاه اتوبوس دبستان شهید احسانی
  میر فندرسکی شرقی، بین ایمانی و مهر
 • ایستگاه اتوبوس جهان آرا
  شمس آبادی
 • ایستگاه اتوبوس فرشادی
  فلسطین، بین کرمانی و عدل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پاسداران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پاسداران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پاسداران ندارد.
  neshan logo