info
عکس ایستگاه اتوبوس حل اختلاف برگشت
category

ایستگاه اتوبوس حل اختلاف برگشت محله شریعتی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حل اختلاف برگشت

ایستگاه اتوبوس حل اختلاف برگشت (ایستگاه اتوبوس) در محله شریعتی اراک و خیابان شریعتی، مهرجو، بین نسترن و شفق واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شریعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا پیتزا، فروشگاه گوشت مرغ درسا، آمورشگاه موسیقی آوای زمین، فروشگاه شهر و گروه صنایع غذایی درسا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حل اختلاف برگشت اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس حل اختلاف برگشت اراک، شهر اراک، محله شهرک ولیعصر است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شریعتی، مهرجو، بین نسترن و شفق بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس حل اختلاف برگشت اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی ایستگاه تاکسی 1828 قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حل اختلاف برگشت اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حل اختلاف برگشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل خیبر
  محسنی، بین مرغیها و بلوار امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس تراکتورسازی
  شریعتی، بهاری
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  مطهری، بین ایمان 9 و 10
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حل اختلاف برگشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حل اختلاف برگشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حل اختلاف برگشت ندارد.
  neshan logo