info
عکس ایستگاه اتوبوس باغ گلدسته
category

ایستگاه اتوبوس باغ گلدسته محله چرخاب، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باغ گلدسته

ایستگاه اتوبوس باغ گلدسته (ایستگاه اتوبوس) در محله چرخاب اصفهان و خیابان پاسداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله چرخاب اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند چرخ فلک، چهار باغ اصفهان ، موزه موسیقی اصفهان و بازار هنر و همچنین پارکینگ آمادگاه، کافه رست، آزمایشگاه ژنتیک آریاژن، مجتمع تجاری فرهنگی عباسی و مرکز رادیولوژی و سونوگرافی رستاک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باغ گلدسته اصفهان

ایستگاه اتوبوس باغ گلدسته اصفهان در شهر اصفهان، محله چرخاب و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس پاسداران است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس باغ گلدسته اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو سی و سه پل قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی ساسان کد ۱ را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس باغ گلدسته اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باغ گلدسته واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مترو امام حسین
  چهارباغ پایین، بین بازارچه حاج محمد علی 2 و میدان امام حسین
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین
  باب الرحمه، بین میرحسین و سرلتی
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین
  باب الرحمه، میرحسین
 • ایستگاه اتوبوس دارالقرآن
  شیخ بهایی، بین حاج زرگر باشی و مجید اخوان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باغ گلدسته اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باغ گلدسته در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باغ گلدسته ندارد.
  neshan logo