عکس ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان یزدی
مشاهده در نقشه نشان
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان یزدی (محله شهیدان اشرف، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلواردانشگاه، بین خیابان بهار و شاهد

موقعیت ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان یزدی در محله شهیدان اشرف را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان یزدی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهیدان اشرف یزد و بلوار دانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله شهیدان اشرف یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید خورشید و همچنین رستوران ایتالیایی دراگون، شیرینی حاج خلیفه علی رهبر، کافه سالادور، آژانس هواپیمایی و گردشگری بام پرواز یزد و فروشگاه آنلاین کاشی و سرامیک سرام پخش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان یزدی

ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان یزدی یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله شهیدان اشرف بلوار دانشگاه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلواردانشگاه، بین خیابان بهار و شاهد است. ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان یزدی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان یزدی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 21 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان یزدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 21 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان یزدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان یزدی ندارد.
neshan logo