info
عکس فروشگاه زنجیره ای جانبو
category

فروشگاه زنجیره ای جانبو محله پرستار، تهران

درباره‌ی فروشگاه زنجیره ای جانبو

فروشگاه زنجیره ای جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله پرستار تهران و خیابان کنارگذر پیروزی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه زنجیره‌ای در محله پرستار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نسیم و همچنین پیتزا کابین، جایگاه اختصاصی 151 (مقداد)، حسینیه جوانان حسینی هیات روضه العباس، داروخانه شبانه روزی اطمینان و رستوران گاردینو پلاس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو نیروی هوایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه زنجیره ای جانبو تهران

برای رفتن به فروشگاه زنجیره ای جانبو تهران باید به شهر تهران، محله پرستار و بروید. فروشگاه زنجیره ای جانبو تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله پرستار است. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به گالری چوبین، فروشگاه زنجیره‌ای وین مارکت و فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان اشاره کرد.

چطور به فروشگاه زنجیره ای جانبو تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره ای جانبو تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس نیروی هوایی قرار دارد. ایستگاه مترو نیروی هوایی هم در نزدیکی فروشگاه زنجیره ای جانبو تهران قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه زنجیره ای جانبو تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر از فروشگاه زنجیره ای جانبو تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد فروشگاه زنجیره ای جانبو

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Meysam
  سه شنبه 12 اردیبهشت ماه 1402

  اجناسش جور و کامله


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه زنجیره ای جانبو واقع شده‌اند:

 • گالری چوبین
  نبرد شمالی، آخوندی، میدان سیزده آبان
 • فروشگاه زنجیره‌ای وین مارکت
  بلوار ابوذر، بین توکلی و ششم
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
  سی متری نیروی هوایی، آقایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط meysamfa (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره ای جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره ای جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره ای جانبو ندارد.
  neshan logo