عکس پردیس سینمایی نارسیس
category

پردیس سینمایی نارسیس (محله تهرانپارس غربی، تهران)

سالن و پردیس سینمایی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار خوشوقت، خبازی

موقعیت پردیس سینمایی نارسیس در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پردیس سینمایی نارسیس (سالن و پردیس سینمایی) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان خبازی واقع شده است. این مجموعه یکی از دو سالن و پردیس سینمایی در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس و بازارچه دامون و همچنین رستوران بابک بریانک، آموزشگاه موسیقی افرا، باغ تالار تشریفاتی مهرداد، بستنی ابراهیم برلیان شعبه 1 و بوک من قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجموعه یکی از سینماهای خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر پردیس سینمایی نارسیس


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار خوشوقت، خبازی


سایر سینماهای که در محدوده پردیس سینمایی نارسیس واقع شده‌اند:

 • پردیس سینمایی اسپادانا شاهین
  (3.0)
  فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، بین بلوار خوشوقت و زفرقندی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mehrinejad (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پردیس سینمایی نارسیس تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  سالن پردیس سینما سینمایی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد پردیس سینمایی نارسیس

  • avatar
   کاربر نشان (شهریار سطح ۵) سه شنبه 23 شهریور ماه 1400

   عالی حتما برید

   4
  • avatar
   کاربر نشان (شهریار سطح ۴) جمعه 13 اسفند ماه 1400

   خیلی بزرگ نیست سالن ها ولی تمیز و خوبه

   1
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پردیس سینمایی نارسیس تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پردیس سینمایی نارسیس تهران ندارد.