info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان مدرس
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان مدرس محله سعادت آباد، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان مدرس

ایستگاه اتوبوس بیمارستان مدرس (ایستگاه اتوبوس) در محله سعادت آباد تهران و خیابان سعادت آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله سعادت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی، بیمارستان شهید مدرس و مرکز خرید کسری و همچنین فست فود شیلا (شعبه سعادت آباد)، رستوران ایتالیایی مورانو، بستنی مک لی، استخر ارم و شرکت کیسون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان مدرس تهران

ایستگاه اتوبوس بیمارستان مدرس تهران در شهر تهران، محله سعادت آباد و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس سعادت آباد می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان مدرس تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی بوعلی قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان مدرس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صبحی
  بلوار شاهنامه، صبحی، ذبیحی
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهرداری
  پاک نژاد، سرو غربی، بین صدف و جوریکی
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، قیصر امین پور
 • ایستگاه اتوبوس علامه
  سعادت آباد، سرو شرقی، محمدعلی کشاورز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان مدرس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان مدرس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان مدرس ندارد.
  neshan logo