info
عکس فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
category

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو محله سرافرازان، مشهد

درباره‌ی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله سرافرازان مشهد و بلوار پایداری واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه زنجیره‌ای در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پنج شنبه بازار و همچنین پمپ گاز CNG مروجی، مسجد موسی بن جعفر (ع)، پارک آزادگان، موچین پرشین و دبستان آزادی (دولتی) قرار گرفته است.

درباره فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو مشهد

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو مشهد در شهر مشهد، محله سرافرازان و قرار دارد. فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو مشهد را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله سرافرازان به شمار آورد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاه زنجیره ای افق کوروش، فروشگاه اتکا سرافرازان و فروشگاه شهرما قرار دارند.

چطور به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو مشهد برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو مشهد مطلع می‌کند. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس نخل 1 قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو مشهد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو مشهد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 08 بهمن ماه 1402

  رفتار پرسنلشون واقعا بد و زننده ست

 • avatar
  J
  پنجشنبه 11 خرداد ماه 1402

  عالی

 • avatar
  شهریار نیکخو
  چهارشنبه 16 فروردین ماه 1402

  عالی است


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو واقع شده‌اند:

 • فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
  بلوار سرافرازان، سرافرازان 9، بین ایمانیان3 و سرافرازان 9/3
 • فروشگاه اتکا سرافرازان
  (4.5)
  بلوار سرافرازان، شهید خسروی، بین شهید خسروی1 و 3
 • فروشگاه شهرما
  (4.3)
  بلوار سرافرازان، بین میدان یادگاران و سرافرازان 9
 • فروشگاه افق کوروش
  (3.8)
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 21 و 23
 • فروشگاه شیرین عسل
  (5.0)
  بلوار سرافرازان، سرافرازان 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Raoofipoor (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 09 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 09 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو ندارد.
  neshan logo