info
عکس بانک سامان
category

بانک سامان محله سنگلج، تهران

بانک
4.0
6 رای

درباره‌ی بانک سامان

بانک سامان (بانک) در محله سنگلج تهران و خیابان 15 خرداد واقع شده است. این مکان یکی از بیست و هفت بانک در محله سنگلج تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک شهر، بیمارستان سیدالشهدا و بازار رضا و همچنین اداره تأمین اجتماعی شعبه 21 گلوبندک، حسینیه کربلایی ها، آژانس هواپیمایی و مسافرتی مارال، درمانگاه خیریه امام حسین و مسجد شیخ فضل الله قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو پانزده خرداد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک سامان تهران

یکی از بانک‌های شهر تهران بانک سامان تهران است که در محله سنگلج، قرار دارد. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان می‌توانید با شماره تلفن بانک سامان تهران 02155576495 تماس بگیرید. یکی از بانک‌های خوب محله سنگلج، بانک سامان تهران است. بانک‌های بانک آینده، بانک‌ملت باجه بیمارستان رازی و اداره کل بازرسی سیستمی بانک سپه هم در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک سامان تهران برویم؟

رفتن به این بانک با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت است. درنزدیکی بانک سامان تهران ایستگاه مترو امام خمینی قرار دارد. برای رسیدن به بانک سامان تهران شما می‌توانید در ایستگاه اتوبوس میدان محمدیه شمالی پیاده شوید.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که شما می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. اگر برای انجام کاری به بانک سامان تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

ما اطلاعات دقیق بانک سامان تهران را برای راحتی شما در اینجا قرار داده‌ایم. در محدوده این بانک خودپردازها و بانک‌های دیگری نیز وجود دارند که در ادامه فهرست آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک سامان واقع شده‌اند:

 • بانک آینده
  امام خمینی، منوچهری
 • بانک‌ملت باجه بیمارستان رازی
  وحدت اسلامی، رازی
 • اداره کل بازرسی سیستمی بانک سپه
  امام خمینی، بین فردوسی و پست
 • بانک مسکن پاساژ قائم
  زیبا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جاوید (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک سامان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک سامان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک سامان ندارد.
  neshan logo