info
عکس ایستگاه اتوبوس سی و پنج متری گلستان
category

ایستگاه اتوبوس سی و پنج متری گلستان (محله جنت آباد، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سی و پنج متری گلستان

ایستگاه اتوبوس سی و پنج متری گلستان (ایستگاه اتوبوس) در محله جنت آباد تهران و خیابان جنت آباد مرکزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله جنت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری نیایش و همچنین فروشگاه موتور سیکلت حیدری، آزمایشگاه تهران طب، درمانگاه الیاد، پلیس +10 و داروخانه شبانه روزی دکتر یونس نوری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سی و پنج متری گلستان تهران

در شهر تهران، محله جنت آباد ، ایستگاه اتوبوس سی و پنج متری گلستان تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آبشناسان، جنت آباد مرکزی، بین رضایی و پنجم می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سی و پنج متری گلستان تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سی و پنج متری گلستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شاهین همت
  بزرگراه شهید همت
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان شانزده
  بزرگراه آبشناسان، جنت آباد شمالی، بین گلستان و انصارالمهدی
 • ایستگاه اتوبوس چهارباغ غربی
  بزرگراه شهید همت، جنت آباد جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه
  بزرگراه آبشناسان
 • ایستگاه اتوبوس شاهین
  آبشناسان، کبیری طامه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سی و پنج متری گلستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سی و پنج متری گلستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سی و پنج متری گلستان ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آبشناسان، جنت آباد مرکزی، بین رضایی و پنجم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo